Vaše vlasy potřebují změnu: TOP trendy z přehlídkových mol vás přesvědčí, že stačí změnit detaily

Ruku na srdce, kam povedou vaše stopy ihned po lockdowne? Je nám jasné, že jsou to právě vlasy, které vás potřebují nyní více, než kdykoliv předtím.

Touha po změně nemusí vždy znamenat radikálně odlišný image. Méně je více. A právě na toto byste měli myslet při vaší nejbližší návštěvě kadeřníka. Chápeme, že jste se na tuto událost roku těšily posledních pár měsíců, ale nepodlehněte euforii a emocím z toho, že chcete něco, co tu ještě nebylo. To nejlepší je totiž to, co už tu bylo a právě proto je to dobré.

Přinášíme vám vlasovou inspiraci z přehlídkových mol pro sezónu jaro / léto 2021, které vám pomohou otevřít oči v tom, že i malá změna, je konec konců velká změna.

Balayage nebo efekt domácího barvení
Nejbližší cesta každé ženy směřoval po uvolnění opatření ke kadeřníkovi. Efekt domácího barvení s odrostou v přirozeném prosvětlení od slunce můžete umocnit i domácí barvou. Balayage po svém dosáhnete tehdy, když vám přirozeně začnou vyrůstat kořínky vlasů a ztmavovat celkový look právě odshora.

Francouzský look a sofistikovanost
Dokonalé, precizní a nestárnoucí. Takový je hladký účes s pěšinkou na střed, který vypadá na pohled jednoduše, ale skrývá v sobě zkoušku v podobě citu pro detail a finální úpravu. Při tomto looku totiž velmi snadno zjistíte, jaký má žena přístup ke svým vlasům a celkově péče.

Přirozeně spuštěné vlasy a nepravidelné vlny
Nepoddajné, vlnité, ale ne pravidelné. Rozpuštěné vlasy na ženě ještě nikdy nebyly tak sexy jako právě po skončení lockdownu a tuto situaci je třeba využít ve svůj prospěch. Někdy se prostě vyplácí look, se kterým působíte, jako byste si nedávali žádnou námahu. Tento účes v sobě nese přirozený nádech ženskosti a sebevědomí v jednom.

Cestička stranou jako náznak romantismu
Účesů s pěšinkou stranou jsme na přehlídkových molech viděli hned několik a to na různé styly. Ať už s drdolem a vypnutými vlasy s nedbalým efektomalebo v kombinaci s čelenkou, která vnáší do celkového vzhledu vždy jistou stopu po romantismu.

Krátký sestřih je stejně ženský
Pravidla se mění a délka vlasů nehraje roli v tom, zda jste sexy. Několik módní domy během představení kolekce jaro / léto 2021 měli mezi modelkami tento look. Krátké vlasy. Pro někoho odvážné, pro jiného přirozené a součástí životů. Diverzita je klíčem k akceptování trendů pro všechny.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Stay on op - Ge the daily news in your inbox