Skutečný příběh: Miluji ho, ale kvůli jeho lžím a tajnostem, které vyplavaly na povrch, s ním nedokážu žít

Diana pokládala svůj vztah s Jindřichem za bezchybný, až do doby, kdy se domeček z jeho karet začal hroutit a jeho lži a tajemství její nezačaly otevírat oči dokořán. Nakonec zjistila, že láska někdy není to nejsilnější a nepřekoná všechno.

Čekala jsem, až se mi otevře
Naše známá Diana byla ze svého vztahu s Jindřichem opravdu „hotová“. Pokládala ho za něco krásné, nepopsatelné a přestože nikdy nevypadala, že chodí s růžovými brýlemi po světě, při něm si je asi zapomněla složit a otevřít oči dokořán pravdě, která měla pro ni trpkou příchuť. Ačkoli ji její přítelkyně upozorňovali, že je jakýsi tajnůstkářský a v podstatě o něm nic neví, nedala si říct: „Obhajovala jsem ho nejen před nimi, ale i před vlastní rodinou, jejíž na něm také něco nesedělo od samého začátku. Prý o sobě nechce nic prozradit. Přiznám se, i mně to někdy vadilo, že všechno nosí v sobě a se mnou se o pocity nepodělil, ale umínila jsem si, že budu trpělivá a on se mi nakonec otevře. No skutečnost byla trochu odlišná, „objasňuje Diana na úvod svého příběhu s ne zrovna šťastným koncem.

Nejdříve lhal o své rodině
Všechny henny tajnosti a lži začaly na povrch vycházet postupně, jedno za druhým. Poprvé Dianu oklamal, když jí tvrdil, že ho vychovala babička, která už zemřela, že rodiče nepoznal, protože byl malý, když také zemřeli. „Já hloupá jsem ho ještě i litovala za to, že je sirotek a v životě neměl zatím hodně štěstí, dokonce už žádnou blízkou rodinu. Já byla přesný opak, proto mi přišlo přirozené, že jsem ho představila rodině hned a snažila se ho s ní sblížit, aby měl pocit, že někam konečně patří, k nám, ke mně, „říká Diana dále. „Potom jsme však jednou na procházce městem, na které chodil nerad, setkali ženu, která tvrdila, že je jeho máma a proč se jí a otci neozývá. Byla jsem v šoku a nechápala. Na henny bylo vidět, že neví, co říci a rychle mě táhl od ní pryč. Takže rodiče měl a ani o mně nevěděli, „dodává dále.

Poprvé jsem mu odpustila
Nakonec henou Diane přiznal pravdu, že rodiče má, ale že se za ně stydí, protože v životě nic nedokázali a vždy se kvůli nim cítil trapně. Prý vždy věděl, že do jejich světa a do té rodiny nezapadá. „Trvalo to, nechápala jsem, jak může někdo zapřít své rodiče, ale odpustila jsem mu a umínila si, že ho znovu dám dohromady s jeho rodinou, že to přece takto nemůže zůstat,“ objasňuje.

Dokonce ani nepracoval tam, kde tvrdil
Jeho lži však nadále pokračovali. Jednou ho šla překvapit do práce, kde jí vždy přizvukoval, že raději ať nechodí, protože to šéfové nemají rádi. No rozhodla se, že ho jen počká před firmou a překvapí. Když nevycházel, zeptala se lidí, pravděpodobně jeho kolegů, zda zůstal ještě v práci a zůstala zase nemile překvapená, že ho nikdo nezná. Na rovinu se ho zeptala a on šel s další pravdou ven: „Nepracuje v té firmě, ale práci před časem ztratil a hledá ji. Styděl se za to, proto mlčel a doufal, že si brzy něco najde … „

Pověstná tečka nenechala na nás dlouho čekat
Diana mu znovu odpustila a začala mu aktivně pomáhat dokonce s hledáním práce. Využila i kontakty v rodině ai když ji už všichni upozorňovali, že něco s Heňom není opravdu v pořádku, musela ji přesvědčit další bomba, která dala nakonec jejím vztahu tu pověstnou tečku: „Ve snaze sblížit ho s jeho vlastními rodiči, se mi nakonec podařilo vypátrat, kde žijí, a když jsem se objevila na prahu jejich skromného domku a otevřel mi malý chlapec, který jakoby mému drahému z oka vypadl, jsem všechno pochopila. Potom následoval rozhovor s jeho mámou, která mi vyprávěla příběh o chlapci, který lže celý svůj život a stydí se za ně. Který jim nechal dítě na krku, poté, co utekla malému i matka a nepřispívá na něj celkem nic. Nepoznávala jsem toho chlapa, kterého jsem milovala. „

Přestože na něj ještě i dnes vzpomínám, nedokážu mu odpustit
Nakonec Diana pochopila, že ačkoli to, co k němu cítí, nikdy k nikomu necítila, lži a tajemství ve vztahu nesnese: „Nemohu žít s člověkem, který mi lhal absolutně ve všem. Natolik si samu sebe ještě vážím. „Tak se skončil jejich vztah a Diana se dnes tajnůstkářský a záhadným typem muže raději obloukem vyhýbá. Ačkoli si to nechce přiznat, stále na hena myslí, stále k němu cítí lásku, ale toto mu nedokáže odpustit.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Stay on op - Ge the daily news in your inbox