Novinky na Netflixu: Sci-fi s Annou Kendrick i filmová verze fantasy Shadow and Bone

Viz přehled filmů a seriálů.

Přinášíme výběr filmů a seriálů, které budou mít následující týden premiéru, a zároveň budou dostupné i přes streamovací služby aktuálně dostupné na Slovensku.

Tell me when
Netflix uvede mexickou komedii Tell Me When, v níž workoholik Will odloží svůj život v LA, aby splnil sen svému dědečkovi: jít do Mexico City, navštívit památky a najít lásku.

zero
Netflix uvede italský seriál Zero, o stydlivě teenagerovi, který využije superschopnosť být neviditelný na zachránění sousedství.

Čtvrtek (22. 4. 2021)

Life in Color with David Attenborough
Netflix, v koprodukci s BBC, uvede dokument Life in Color with David Attenborough o tom, jak zvířata používají barvy na přežití.

Searching for Sheela
Netflix uvede indický dokument Searching for Sheela, ve kterém se mluvčí kultu Rajneesh vrací zpět do Indie na turné rozhovorů. Ma Anand Sheela se stala známou díky dokumentu „Wild Wild Country“ o kontroverzním spirituálním guru Osho Rajneesh, jehož poznala když měla 16 let

Stowaway
Netflix uvede sci-fi thriller Stowaway, ve kterém troj-členná posádka vesmírné lodi směřuje na Mars. Vše se však zkomplikuje, když najdou tajného pasažéra a poškodí se jim přívod kyslíku, který je dostatečný pouze pro tři lidi. Hrají Anna Kendrick a Toni Collette.

Pátek (23. 4. 2021)

Shadow and Bone
Netflix uvede fantasy seriál Shadow and Bone, podle debutového románu americké autorky Leigh Bardugovej, ve kterém teenagerská sirotek žijící v Ravke (fiktivní země inspirovaná Ruskem) náhodně objeví své superschopnosti, které může využít využít ve válce.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Stay on op - Ge the daily news in your inbox