Káva se stylem a neodolatelnou chutí

Káva je pro mnohé z nás oblíbený nápoj. Dává nám první ranní impuls, ale často i prostor na chvíli zastat, uvolnit se a odbourat stres. Káva může mít velmi mnoho podob, které závisí od našich chuťových preferencí, ale na jedné věci by nám málo záležet všem, a tou je její kvalita. A právě na kvalitě kávy staví své podnikání slovenská pražírna EBENICA COFFEE.

Přestože pandemie značně zasáhla do našich životů a pracovních zvyklostí, naše kávové rituály se změnily jen minimálně. Vždyť kdo by se jen dokázal vzdát šálku ranní kávy či odpolední coffee break-u? No jistě jsou však mezi námi i tací, kterým pití téže kávy velmi nevyhovuje a pravidelné návštěvy kaváren jim chybí jako sůl. Možná právě jejich potěší informace, že slovenská pražírna kávy EBENICA COFFEE představila novinku: degustační kávový balíček.

Degustační kávový balíček: objev nové chutě z různých koutů světa
Slovensko je sice malá země, ale usilovná práce našich krajanů si často dokázala získat přízeň a uznání světových odborníků. Důkazem jsou i kávy této modřanské pražírny, které si díky své lahodné chuti získaly srdce kávičkárov doma i ve světě. V jejich aktuální nabídce je až 16 druhů káv, jejichž aroma a chuti podlehnou i ti nejnáročnější zákazníci.

Duetto, Intensive, Harmonelle. Cuba, Colombia, Ethiopia. Kterou z nich si vybrat? Co takhle zkusit všechny!

Degustační balíček káv Ebenica je dostupný ve 4 variantách: klasické, moderní, ovocné a oceněny kávy. Pokud preferujete klasickou kávu plné chuti bez kyselosti, sáhněte po balíčku klasických káv. Máte rádi kávy z jedné oblasti, se středně komplexním tělem? Tak si zvolte degustační balíček moderních káv. V případě, že jste milovníkem ovocného espressa nebo alternativních metod příprav, pak balíček ovocných káv je určen přímo vám. Skutečný přehled toho nejlepšího z produkce této pražírny vám nabídne degustační balíček oceněných káv v Coffee Review (2013) a Great Taste (2019 a 2020).

Kde je vůle, tam je i cesta
Marek Fajčík založil pražírna Ebenica ještě v roce 2009, kdy dal přednost svému kávovému snu před pokračující lukrativní kariérou finančního ředitele farmaceutické společnosti. Spolu s manželkou vložili všechny své představy o kvalitní kávě do společného projektu, a tak se zrodila káva Ebenica.

Po více než 10 letech na slovenském trhu si značka kávy Ebenica nejenže udržela své postavení mezi domácími výběrovými kávami, ale začala postupně expandovat i do zahraničí. Svým precizním, řemeslným pražením a zejména kvalitní kávou získala i kávičkárov v České republice a Maďarsku.

Nová doba si žádá nová řešení
Pandemie si nevybírá. Podobně jako stovky firem po celém Slovensku, i Modranská pražírna EBENICA COFFEE se musela v této době vyrovnat s vládními omezeními a nařízeními. Zatímco většina jejích zaměstnanců pracuje z domu, výroba kávy funguje nadále bez přestávek a omezení. Velké změny však nastaly v segmentu hotelů, restaurací a kaváren, a tak musela pražírna kávy změnit značnou část své dosavadní strategie.

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Stay on op - Ge the daily news in your inbox