5 tipů pro krásné a upravené ruce během celého roku: Manikúra, která vám jednoznačně zvedne sebevědomí

Mít pěkné a upravené nehty je vizitkou sebevědomé ženy. Inspirujte se manikúrou, která je decentní, elegantní no hravá zároveň.

Nápadité a hravé a zároveň zdravé a přirozené to jsou největší hity této sezóny. Tento rok se ve světě krásy i manikúry, tak i make-upu odstartoval v pestrých a sytých barvách, které jsou sebevědomé a plné charakteru. Na ústupu jsou naopak pastelové barvy, které nahradila stále neustupující francouzská manikúra.

Profi trend tip!
„Spojení letošního největšího trendu, s právě ověřenou klasikou, v podobě francouzské manikúry, s barevným tipem (zakončením nehtu) je absolutní trend, roku 2021 a opravdu neznáme nikoho, komu se nelíbí. Co je skvělé, je fakt, že vypadá perfektně i na krátkých nehtech, takže není potřeba gelových či nadrábaných nehtů a proto i přes svěžímu a stylovému looku, budou nehty vypadat přirozeně a nepřehnala. Za nás jsou to tedy určitě syté barvy typu žlutá, či pařížská modrá a myslíme si, že tak brzy neodejdou alespoň ne tento rok, „prozrazuje majitelka prestižního salonu DnJ DNA a odbornice na krásu Karolína Volkov.

5 tipů pro upravené ruce

  1. Žádná manikúra, není dobrá manikúra

Při odpočinku od salonů krásy, si to uvědomilo pravděpodobně mnoho z vás. Nejprve vám napadlo, že pauza od gel laku padne dobře a pak se nehty začaly štěpit a lámat. Toto je zcela přirozené, nakolik jsou nehty z dlouhodobého nanášení gel laků oslabeněji a tenčí a proto potřebují ochrannou vrstvu, kterou jim právě gel lak zajišťuje na to, aby se neštiepili. Samozřejmě, ale chápeme, že pokud chcete nehty zpevnit, řešení není záplatovat jejich záplatou.

Metalické odstíny jsou stále dobrou volbou

„Z toho důvodu doporučujeme, že pokud si od tzv. Business manikúry (gel laku), který je takový oblíbený proto, že vydrží déle a netřeba manikúru tak často navštěvovat, rozhodnete dát pauzu, dbejte na ochranný, či nejlépe výživný lak a to nanášením každých pár dní (3-5). Samozřejmě při nové vrstvě, starou odstraňte, pokud nehtovou ploténku neochráníte, je téměř jisté, že „nové nehty“ si nevypěstujete. „

  1. Správný tvar nehtů, dopomůže k celkovému vzhledu a eleganci vašich rukou a také ví hodně vypovídat o vás jako o osobě

„Obdélníkový tvar je vhodný pro serióznější povahy a prospívá útlejším rukám, protože jejich vzhled prodlužuje a“ zvětšuje „. Mandlový tvar je pro hravější povahy, které jsou rádi upravené a napomáhá optickému prodloužení ruky. Oválný tvar neurazí nikoho a vypadá dobře na každém typu ruky , ale doporučujeme ho ženám, které mají prodloužené nehtové lůžko – právě na těch vypadá nejlépe. „

  1. Masky na ruce? Ano i to už existuje.

A každý dermatolog vám řekne, že právě na rukách se naše vrásky, projeví nejdříve. Proto si je třeba ruce a jejich pokožku pěstovat podobně jako i dekolt. Momentálně se trh roztrhl s návleky na ruce, napuštěnými množstvím prospěšných látek a salony krásy je zařazují mezi své ošetření, připlaťte si je nebo kupte na domov, vyplatí se to.

  1. Krém na ruce jako základ

Pokud jsou zábalová masky na ruce pro vás velký žrout času či peněz, který si momentálně nemůžete dovolit nezapomínejte na neustálou hydrataci a to hlavně teď když je mýdlo a dezinfekce na prvním místě.

„Samozřejmě, že tyto prostředky ruky vysušují a pravé suchá pokožka ma sklon k tvorbě vrásek. Krém na ruce je momentálně důležitější než kdykoliv předtím.“

Recent Articles

spot_img

Related Stories

Stay on op - Ge the daily news in your inbox